• Nesta Boutique Hotel Ankara'nın en gözde semtlerinden Gaziosmanpaşa'da Çankaya Köşkü, büyükelçilikler, ulusal ve uluslararası kurumların genel merkezleri ve Türkiye temsilcilikleri ile belli başlı alışveriş ve eğlence mekânlarının tam merkezinde yer almaktadır.

  Nesta Hotel :: Karum Ankara

  Dünyaca ünlü premium markaların yer aldığı mağazalar, alışveriş merkezleri, şehrin en gözde eğlence mekânları, restaurant, bar ve cafelerinin yürüme mesafesinde bulunduğu Nesta Boutique Hotel size şehrin tam göbeğinde fakat şehrin kalabalığından uzak bir konaklama imkânı sunuyor.

  Çevre yollarına ve şehrin ana arterlerine yakınlığı, zengin toplu taşıma alternatifleri ve merkezi konumu Ankara'daki her türlü iş, eğlence ve sosyal aktiviteler bakımından Nesta Boutique Hotel misafirlerine avantaj sağlıyor.

  Nesta Boutique Hotel is located in Gaziosmanpaşa, one of the most prestigious neighborhoods of Ankara, at the heart of the Presidential Residence, embassies, the head offices of national and international institutions and some shopping and entertainment centres.

  Nesta Boutique Hotel, which is within walking distance to the stores with world-famous premium brands, shopping malls, the most popular entertainment venues, restaurants, bars and cafes, provides you accommodation right at the heart of the city but far from the urban crowd.

  Nesta Hotel :: Çankaya Köşkü

  Its proximity to the connection roads and main arteries of the city, extensive
  public transportation options and its
  central location offer advantages to the guests of Nesta Boutique Hotel for all types of business, entertainment and social activities in Ankara.

 • Nesta Hotel :: Armada Ankara

  Nesta Boutique Hotel Esenboğa Havaalanı (ESB) na 34 km. mesafede bulunmaktadır. Havaalanından şehir merkezine düzenli servis ve toplu taşıma imkânı vardır. Ulaşım trafik ve hava koşullarına göre farklılık gösterebilmekle birlikte 45 dakika civarında sürmektedir. Daha detaylı bilgi için www.esenbogaairport.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Nesta Hotel :: Armada Ankara

  Havaalanından Nesta Boutique Hotel'e yol tarifi almak için lütfen tıklayınız.

  Otelimizde ücretsiz otopark ve vale hizmeti bulunmaktadır.

  Nesta Hotel :: Armada Ankara

  Nesta Boutique Hotel is located at 34 km from Esenboğa Airport (ESB). There is a regular shuttle public transportation service from the airport to the city centre. Depending on traffic and weather conditions, the journey may take about 45 minutes. For further information, please visit www.esenbogaairport.com

  Nesta Hotel :: Armada Ankara

  To have the directions from the Airport to Nesta Boutique Hotel, please click.

  We provide free car park and valet
  service in our hotel.

 • GAZİOSMANPAŞA
  1923 yılında Ankara'nın başkent olmasıyla birlikte Cumhurbaşkanlığı Köşkü'ne ev sahipliği yapan Çankaya-Gaziosmanpaşa geçen yıllar içinde üzüm bağlarından başkentin en prestijli semtine dönüşmüştür. Köşkle birlikte Başbakanlık Resmi Konutu, Dışişleri Bakanlığı Konutu ile 17 ülke Büyükelçilikleri bölgede bulunmaktadır.

  Devlet kurumlarının yanısıra Birleşmiş Milletler, Dünya Bankası, Uluslararası Para Fonu (IMF) gibi uluslararası kuruluşların Türkiye temsilcilikleri de

  Gaziosmanpaşa semtinde faaliyetlerini sürdürmektedirler.

  Bununla birlikte ulusal ve global özel sektör şirketleri de genel müdürlük ve ülke ofisleri için yine Gaziosmanpaşa'yı tercih etmektedirler. Gün içinde yoğun iş ve resmi trafiğe ev sahipliği yapan bölge, çalışanların barınma ihtiyaçlarını da kendi bünyesinde karşılamaktadır. Bu da sadece gündüz belirli bir akıma sahip olup, gece sessizliğe bürünen metropol semtlerinden farklı olarak Gaziosmanpaşa'yı gece de yaşayan sosyal bir yaşam alanına dönüştürmektedir.

  GAZİOSMANPAŞA
  Çankaya-Gaziosmanpaşa, which started to host the Presidential Residence when Ankara became the capital city in 1923, was converted from the grapevines into the most prestigious section of the city in time. In addition to the Residence, Prime Ministry Official Residence and the Embassies of 17 countries are located in this neighborhood.

  In addition to the state institutions, the Turkish representations of some international institutions such as the United Nations, the World Bank,

  International Monetary Fund (IMF) undertake their operations in Gaziosmanpaşa neighborhood.

  Besides, national and global private corporations prefer Gaziosmanpaşa for their head offices and country offices. The section which hosts an intensive business and official traffic during day time, provides accommodation to the employees.

  Unlike some other metropolitan districts with a certain trend only during the day time and totally silent at night, this turns Gaziosmanpaşa into a social life venue that is lively at night.

 • Gaziosmanpaşa semtinde yaşayan ve çalışan insanların çeşitliliği tüm Ankaralıları da içine çeken zenginlikte eğlence ve yeme, içme alternatiflerini de beraberinde getirmektedir. Şehrin en iddialı cafeleri, barları ve restaurantları misafirlerine neredeyse sonsuz bir çeşitlilik sunarken dünyaca ünlü mağazaların yer aldığı alışveriş merkezleri ve caddeler hemen yanıbaşınızda bulunmaktadır.

  Gaziosmanpaşa, kültürel bakımdan da zengin alternatifler sunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün kullandığı

  ilk Cumhurbaşkanlığı Köşkü olan şimdiki adıyla Müze Köşk o günlerin atmosferinin hissedilmesi bakımından kaçırılmaması gereken bir lokasyondur. Ayrıntılı bilgi için www.tccb.gov.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.

  Ayrıca İkinci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'nün kullandığı, müzeye dönüştürülen Pembe Köşk de ziyaret edilebilecek özel mekânlardan biridir. Ayrıntılı bilgi için www.ismetinonu.org.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.

  The variety of people working and living in Gaziosmanpaşa neighborhood brings about entertainment and eating & drinking options that attract all Ankara residents with its richness. As the most prestigious cafes, bars and restauranats of the city offer to their guests almost infinite varieties, the shopping malls and streets with the world famous stores are located just round the corner.

  Gaziosmanpaşa and environs provide culturally rich options. The first Presidential Residence,

  which was used by Mustafa Kemal Atatürk, the founder of the Republic of Turkey, under its current name Museum Villa, is a location which should not be missed to feel the atmosphere of the past. For further information, you can visit www.tccb.gov.tr

  Similarly the Pink Villa, which was used by İsmet İnönü, the second president of Turkey and which has been converted into a museum, is one of the special venues to be visited. For visiting hours and detailed information, check www.ismetinonu.org.tr