Nesta Boutique Hotel Ankara'nın en prestijli bölgesindeki avantajlı konumu ve mükemmel servis anlayışıyla her türlü iş ve sosyal organizasyonunuza değer katmak için sizleri bekliyor. Değişik düzenlerde 50 kişiye kadar butik organizasyonlarınıza cevap verebilen Seagull ve Wings toplantı salonları kişiye özel hizmetin mükemmel tatlarla birleştiği bir organizasyon ortamını beğeninize sunuyor.

LED Projeksiyon, LCD TV, DVD Player, faks ve fotokopi hizmetleri, ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet ve profesyonel teknik ekip desteği sizin yalnızca organizasyonunuza konsantre olmanızı sağlayacak Nesta Boutique Hotel hizmetlerinden bazılarıdır.

Nesta Hotel :: Toplantı Salonları

WINGS

Nesta Hotel Toplantı Salonları

Nesta Hotel :: Toplantı Salonları

SEAGULL

Nesta Hotel Toplantı Salonları

Nesta Boutique Hotel, with its advantageous location in the most prestigious section of Ankara and a perfect service conception awaits you to add value in all your business and organizations. Seagull and Wings meeting rooms that can cater for your boutique organizations up to 50 people in various orders, offer to you an organization environment where exquisite service meets perfect tastes.

A LED Projector, LCD TV, DVD Player, fax and photocopying services, free high speed wireless internet and the support of a professional technical team are some of the services of Nesta Boutique Hotel.

canada goose jakke parajumpers udsalg parajumpers jakke woolrich sale moncler jassen